کاسنی برای تب کودک عفونت حلق و بینی را درمان می کند

اولین مطالعه در نوع خود است که تحقیقات عمیقی را در مورد تأثیر فیبر ریشه کاسنی برای تب کودک  ارائه می دهد مکمل بر روی ترکیب میکروبیوتای روده کودکان سه تا شش ساله، از جمله آنهایی که درمان آنتی بیوتیکی انجام می دهند.

آنکه سنتکو، معاون امور نظارتی و ارتباطات تغذیه در BENEO گفت: «کودکان خردسال به ویژه در ماه‌های زمستان مستعد ابتلا به بیماری‌های عفونی هستند که اغلب باید با آنتی‌بیوتیک‌ها درمان شوند، که به طور قابل توجهی به میکروبیوتا آسیب می‌زند .

این نوع اختلال اولیه در ترکیب میکروبیوتا می تواند عدم تعادل در روده ایجاد کند که ممکن است در سال های بعد بر سلامتی تأثیر بگذارد.

این مطالعه مکمل 6 گرم فیبر ریشه کاسنی (ترکیب Orafti® Inulin و Orafti® Oligofructose ) را با استفاده از مالتودکسترین به عنوان کنترل، در بین 258 کودک سالم سه تا شش ساله، طی یک دوره 24 هفته ای در طول زمستان مورد بررسی قرار داد.

این با استفاده از روش‌شناسی پیشرفته و یک کارآزمایی تصادفی، دوسوکور، موازی و کنترل‌شده با دارونما تکمیل شد.

کاسنی

در زمین‌های کشاورزی در شمال دشت‌های بزرگ، از میشیگان تا اورگان، یک داروی بعید برای شیرین‌دندان جمعی آمریکایی‌ها به شکل یک سبزی ریشه‌ای فروتن یافت می‌شود: چغندرقند.

گری بیلی از American Crystal Sugar توضیح می‌دهد که چگونه اسپکتروفتومتری مرئی UV داده‌های مورد نیاز برای اطمینان از تولید محصولات شرکتش را فراهم می‌کند.

یافته ها نشان داد که مصرف منظم فیبر ریشه کاسنی پری بیوتیک سطح بیفیدوباکترهای مفید را بالاتر و پایدارتر نگه می دارد و اختلالات ناشی از آنتی بیوتیک در ترکیب میکروبیوتا را کاهش می دهد.

به طور کلی، کودکان تحت درمان آنتی بیوتیکی کاهش میکروبیوتا از جمله بیفیدوباکتری ها را نشان دادند.

با این حال، آن دسته از کودکانی که مکمل پری بیوتیک را نیز دریافت کردند، حضور قابل توجهی بالاتری از بیفیدوباکتری ها را در مقایسه با گروه شاهد نشان دادند.

سنتکو نتیجه گرفت: نتایج اخیرا منتشر شده ثابت می کند که مصرف فیبر ریشه کاسنی پری بیوتیک به طور انتخابی باعث افزایش بیفیدوباکتری های مفید در کودکان سه تا شش ساله می شود.

حتی تحت درمان آنتی بیوتیکی، میکروبیوتای آنها پایدارتر و متعادل تر است. غنی سازی تغذیه کودک با فیبر ریشه کاسنی پری بیوتیک (اینولین و الیگو فروکتوز) یک راه آسان و خوشمزه برای تقویت دفاع درونی آنها با حمایت از باکتری های مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.